Szybki kredyt przez internet

maj 11, 2014 przez

Coraz częściej firmy pozabankowe udzielające pożyczek oferują swoje usługi również przez Internet. Skąd pomysł na takie działanie? W dobie powszechnego kryzysu oraz chęci zdobycia szybkiej gotówki, firmy gotówkowe oraz parabanki umożliwiają wnioskowanie o kredyt drogą internetową. Tym samym nie wymagają zaświadczeń, które w normalnym wypadku należy przedstawić w instytucjach finansowych. Klienci chętni podjęcia pożyczki nie są również weryfikowani w BIK-u, czyli Biurze Informacji Kredytowej.

Thinking business woman looking up on many questions mark isolat

Dla kogo pożyczka przez Internet?

Pożyczkę taką może wziąć każdy dorosły obywatel Rzeczypospolitej, bez względu na swoje zarobki czy rodzaj umowy, na jaką jest zatrudniony. Minimum formalności sprawia, że pożyczka może zostać zaciągnięta w kilkanaście minut. Dzięki temu pożyczka brana przez internet jest wygodna i pewna.

Na jakie przywileje można liczyć, decydując się na pożyczkę w firmach pozabankowych?

l  pożyczkę nawet do 25 000 złotych

l  nie są wymagane dokumenty potwierdzające zarobki ani formę zatrudnienia

l  nie są wymagani poręczyciele – wiarygodność kredytobiorcy jest ustalana na podstawie dowodu osobistego

l  czas spłaty pożyczki może dochodzić nawet do 48 miesięcy, co wpływa na wygodę spłacania kredytu

l  możliwe jest przedłużenie terminu spłaty

l  nie musimy ujawniać, na jaki cel przeznaczona jest pożyczka

l  wiek pożyczkobiorcy nie jest ważny – pożyczki udzielane są osobom do 75 roku życia

l  dopasowanie kwoty pożyczki do indywidualnych potrzeb – wspomoże w tym konsultant, który chętnie udzieli wszelkich informacji.

l  pożyczkobiorca nie jest sprawdzany w BIK-u

Paar Senioren am Computer im Internet

Przejrzysty interfejs stron firm pozabankowych pozwala na szybkie złożenie wniosku, nawet przez osoby, które na komputerze nie znają się zbyt dobrze. Warto również nadmienić, że w każdej chwili dostępna jest pomoc w formie wskazówek. To z pewnością skłoni wiele osób, aby zdecydować się na taką formę pomocy finansowej.

Równie ważne jest stałe informowanie klienta o stanie jego zadłużenia – wiele parabanków, tworząc swoim klientom indywidualne konta bankowe, daje im możliwość korzystania z wewnętrznego systemu banku, dzięki czemu mogą oni na bieżąco kontrolować listę swoich wpłat i wiele innych.

 

 

Podobne wpisy

Tagi

Podziel się

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *