Święta Wielkiej Nocy w Bieszczadach

lut 12, 2019 przez

Święta Wielkanocne jak żadne wiążą się z odbudowaniem i wstającą do życia przyrodą. Śmierć pozostaje pokonana, a świat budzi się jak jeden mąż z tą wygraną. Doskonale doświadczyć tego idzie spędzając Wielkanoc w górach. Romantycznie ośnieżone szczyty wyższych formacji i gołe wzniesienia mniejszych pagórków, zalesione łąki przyozdobione pierwszymi wielobarwnymi kwiatami, śpiew ptaków, zdrowe, świeże powietrze, mocne, gorące promienie słoneczne, usuwające ostatnie resztki zimy.

W dodatku regionalne jedzenie, spotkania z folklorem i figlarne biesiady. Bezsprzecznie, Wielkanoc 2019 w górach to doskonała szansa do spędzenia niezapomnianego czasu z rodziną.

Okres Wielkanocy spędzony z rodziną w górach

Wielkanoc w górach co rok jest raz po raz bardziej znana, stąd eskapadę warto zabukować już dziś, by mieć pełne przekonanie, że trafimy na zajmującą ofertę. Pobyt w Wielkanoc w górach jest coraz powszechniejszy i skutkiem tego warto zabukować pobyt jak najszybciej. Do wyboru mamy kilkanaście odmiennych ofert różniących się między sobą lokalizacją, czasem trwania turnusu i rodzajem organizacji, czy dostępnymi atrakcjami. Dużej zabawy zawsze dostarcza poznawanie regionalnych potraw i zwyczajów. Dzięki nim odkryć idzie nieznane do tego czasu wymiary Wielkanocy.

Pensjonat zielona polawa

U stóp prześlicznych Bieszczad każdej wiosny natura przedstawia fantastyczny występ odrodzenia. Prześliczne przedstawienie odrodzenia jest wyjątkowo widoczne w Bieszczadach. Nic więc wyrafinowanego, że na Wielkanoc do ośrodka Zielona Polana w Dubiecku w dowolnym roku przyjeżdża więcej odwiedzających. Cała propozycja pobytu wielkanocnego w 2019 roku widoczna jest na stronie zielonapolana.com.pl/wielkanoc_2019_w_gorach.php. Prócz zakwaterowania w romantycznie położonym pensjonacie wysokiego standardu, Zielona Polana świadczy moc atrakcji towarzyszących. Mnogie degustacje i spotkania z lokalnym folklorem czy wycieczka w góry z profesjonalnym przewodnikiem i wzajemne biesiadowanie przyniosą pamiętnych wspomnień. Relaks w saunie, wycieczki na rowerze czy turniej na tenisowym korcie odprężą i dostarczą endorfin.

Dwa pakiety

Zielona Polana dostarcza dwa zestawy pobytu wielkanocnego w w tym roku. Czterodniowy okaże się świetny dla osób, które Wielkanoc w górach chcą spędzić w raz. Vip na pięć dni umożliwi do reszty zasmakować w czarach Świąt Zmartwychwstania spędzonych na pograniczu Bieszczad.

Podobne wpisy

Tagi

Podziel się