Kredyty na dowód

lip 20, 2016 przez

Niegdyś zaciągnięcie zobowiązania łączyło się z potrzebą długich i skomplikowanych wizyt w oddziałach banków. Żeby uzyskać gotówkę, należało ukazywać tony dokumentów, poświadczających nasz angaż i wysokość dochodów, a nawet znajdować poręczycieli, którzy będą odpowiedzialni za nasze wywiązanie się ze długu. Na decyzję o nadaniu pożyczki, a później zrealizowanie wypłaty należało wyczekiwać długi czas. A tymczasem zdarzają się sytuacje, że potrzeba pieniędzy w tym momencie i pilnie. Co wtedy?

Na szczęście w obecnych czasach posługi pożyczek gotówkowych przebiegają zdecydowanie szybciej. Mowa tu o tak zwanych chwilówkach, czyli pożyczkach na relatywnie nieduże sumy kasy (przeważnie kilkaset złotych). Instytucje prześcigają się w obmyślaniu coraz to bardziej urzekających zasad ich przydzielania.
kieszeń z kasą
Aktualnie nikogo już nie dziwi tak zwana pożyczka na dowód, bez potrzeby przedstawiania zaświadczeń o zarobkach, szukania osób poświadczających czy innych zabezpieczeń. Taką pożyczkę można wziąć standardowo, w stacjonarnej jednostce lub przez sieć – bez wychodzenia z domu. Środki uzupełniają budżet kredytobiorcy już po kilkunastu minutach od zainicjowania procesu. Z takiego rozwiązania może zrobić użytek też jednostka bezrobotna lub nawet zadłużona w innych firmach. Środki mogą być przeznaczone dowolnie – nikt nie będzie tego weryfikował. Zwrot takiej zaległości może odbyć się w comiesięcznym systemie ratalnym (przystępna wysokość stawki ustalana jest uprzednio) lub w całości.
Przedstawione wyżej pożyczki naturalnie są kuszące, aczkolwiek – jak w przypadku zaciągania każdego innego zobowiązania finansowego, należy pomysleć nad swoją wypłacalnością i rozpatrywać je jako ostateczną konieczność.

Podobne wpisy

Tagi

Podziel się